Co kapela One Night Band vydala?

Jak si může kapela získat fanoušky? Jsou hned dvě cesty. Ta první cesta je spojena s tím, že koncertuje a tak ukazuje svou tvorbu naživo. Druhá cesta potom vede skrz vydávání desek a singlů. Je jasné, že i tato cesta je účinná a dobrá a tak není divu, že na tvorbu nezapomíná v podstatě žádná kapela. A pokud je o tu s názvem One Night Band, tak i ta má na kontě poměrně dost věcí.

Nejprve několik demo CD

Jde o věci, které jsou natočeny kapelou, ale spíše jenom ukázky. Dá se říci, že se jedná jenom o nosiče s několika písněmi, které mají za cíl hlavně dostat kapelu mezi fanoušky, ale i mezi odbornější veřejnost, nebo třeba i na různé soutěže. Pokud jde právě o demo CD, tak jich skupina One Night Band natočila hned několik. A protože se právě na její konkrétní tvorbu plně soustředíme, je třeba, abychom dané věci postupně vyjmenovali. Jedná se tedy o disky s názvem Fight, Pop ´n´ Roll, The Kings of Pop ´n´ Roll.

První dva singly

Tím, ale kapela nekončí. Jelikož začalas být už známější, rozhodla se pro účast v různých soutěžích. A zde se jí povedlo vyhrát a díky tomu získat možnost vydat desku u společnosti Universal. A jak to dopadlo? Více než dobře. Povedlo se ji nejprve vydat singl Bells in my Head, a následně došlo i na vydání singlu číslo dvě, který nesl název Under My Hood. K oběma byly i v rámci lepší propagace také natočeny hudební klipy.

Plnohodnotné album

Může se zdát, že s albem skupina otálela. Ale určitě to nebylo na škodu, jelikož kdo si počká, ten může na plnohodnotném albu ukázat skutečně to nejlepší ze své tvorby. Psal se rok 2007, kdy došlo k jeho oficiálnímu vydání. Název alba byl Bells in my Head a v souvislosti s tím se kapela rozhodla i k tomu, že pojede významné turné. Proč? Je to pochopitelné, protože cílem byla hlavně propagace daného alba, což se na živých koncertech daří nejvíce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *