Kdo hraje v kapele One Night Band?

Každá kapela má své členy. A výjimkou v tomto případě rozhodně není ani One Night Band. Pokud se na složení členů podíváme obecně, tak je jich celkem pět. Dnes se jedná o celkem optimální počet, zvláště pokud mluvíme o kapele, která hraje rockovou muziku a tak nesmí chybět obsazení všech nezbytných nástrojů, ale i mikrofonu. A jak je to tedy s touto kapelou konkrétně? Podívejte se s námi.

Nutno říci, že členové se postupně střídali, což je běžné v každé kapele. My proto zmíníme takovou sestavu, kterou můžeme označit jako poslední a samozřejmě nejaktuálnější.

Kytary jsou základ

Ano, žádná rocková kapela se neobejde bez kytar. A to ani v případě, že hraje takzvaný pop rock, jako je tomu v tomto případě. Skupina One Night Band, která ale rozhodně nehrála jenom jeden jediný večer, má kytaristy hned dva. A na hudbě je to rozhodně slyšet, jelikož dvě kytary jí prostě a jednoduše přidávají něco navíc. A jelikož se věnujeme konkrétnímu složení kapely, je třeba se jasně podívat na to, kdo je drží v ruce. Tedy kdo na ní hraje. Je to Milan Morava, který je doplněný druhým členem, kterým je Pavel Hartmann.

Opomíjet ale nelze další nezbytnou věc, a to konkrétně basovou linku. Říká se, že basa tvrdí muziku a tak v kapele také musí být. Tou osobou, která hraje na baskytaru je Karel Gregor.

Kdo je vpředu a kdo vzadu?

Ano, počítáte dobře. Právě jsme si představili trojici členů, kteří ve skupině One Night Band drží kytary. A nyní pokračujeme dále. Je to osoba, která stojí vepředu a která je také nejvíce vidět. Je pochopitelné, že to nemůže být nikdo jiný, než zpěvák. A o koho se jedná? Tím jménem je Radek Harant.

A nyní už k poslednímu členovi. I když sedí v zadu, rozhodně je ho slyšet. A to velmi dobře. Je to dáno jeho nástrojem, protože hraje na bicí. Tou osobou je Václav Hess, který tak celou pětici hráčů v této kapele uzavírá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *