One Night Band je spojena se zajímavým založením

I když název One Night Band může někoho mást, rozhodně se nejedná o kapelu zahraniční. Byl použitý jenom tento název, jinak se jedná o kapelu, která vznikla u nás, tedy v České republice. Konkrétně je spojena s městem Cheb, což ale neznamená, že se nutně jedná jenom o lokální kapelu. Vzhledem ke svým úspěchům musíme říci, že byla známá po celé republice.

Jak byla kapela One Night Band založena?

Musíme říci, že toto je na ní skutečně to nejzajímavější a zároveň je to spojeno se skutečně velkou kuriozitou. Když došlo k nápadu na založení kapely, mluvilo se jenom o tom, že se jednotliví muzikanti sejdou, něco spolu nacvičí a poté odehrají svůj první koncert. Ten by měl být následně i poslední. Právě pro to vznikl i název, která zní One Night Band. Kdo neovládá angličtinu, tomu vysvětlíme, že volný překlad lze spojit s tím, že název je vlastně sousloví popisující to, že se jedná jenom o kapelu na jeden večer. Takto to původně začínalo, ale rozhodně to tak nekončilo.

Kapela pokračovala dále

Proč? Bylo to dáno hlavně tím, že si jednotliví členové poměrně dobře sedli. A to nejenom s ohledem na muzikantské umění, ale i s ohledem na jiné oblasti, jako je humor a celkový názor na svět. To vedlo k tomu, že po prvním a zároveň posledním koncertu začali jasně spekulovat nad tím, zda existenci kapely neprodlouží. Už jenom to, že o dané věci začali mluvit, znamenalo jasný fakt, že kapela bude existovat, protože to všichni chtějí. A rozhodně to bylo dobře, což v budoucnu ocenili i fanoušci, stejně jako to ocenili třeba i lidé, kterým je hudba blízká a je jejich profesí. One Night Band se tedy stala kapelou, která se po prvním a zároveň posledním koncertě rozhodla, že poslední rozhodně nebude.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *